Cik maksā grāmatvedības pakalpojumi

Šis ir viens no pirmajiem jautājumiem, par kuru domā uzņēmējs, kad jāpieņem lēmums kā organizēt grāmatvedību. Vai algot grāmatvedi, vai nolīgt grāmatvedības firmu, vai algot palīgu savam grāmatvedim, vai daļu no grāmatvedības nodot ārpakalpojumā?

Tie tikai ir pāris jautājumi, bet parasti to ir daudz vairāk un situācija katram uzņēmumam ir atšķirīga. Tāpēc ir vērts izvērtēt dažādas iespējas un dažādus pakalpojumu sniedzējus, ņemot vērā savas vajadzības un iespējas. Svarīga ir arī personīgā saskarsme ar konkrētiem cilvēkiem, kas nodrošinās grāmatvedību uzņēmumā, jo komunicēt ar grāmatvedi ir nepieciešams gana regulāri, un labāk abām pusēm ir tad, ja šī komunikācija rit viegli un abas puses viena otru saprot. Lai izvēlētos, jāsaprot kāda veida komunikācija ir nepieciešama, lai risinātu aktuālos jautājumus, kas rodas ikdienā. Jo arī te ir varianti. Vienam vajag personīgu sarunu pie kūpošas kafijas tases, citam – pārmīt dažus vārdus pa telefonu, vēl kādam labāk patīk risināt interesējošos jautājumus no sava biroja izmantojot Whats App, Skype vai citus saziņas līdzekļus.

Piedāvājumu un pakalpojumu sniedzēju ir daudz. Katram ir savas stiprās puses un ne tik spēcīgās. Esošajā konkurencē spēj darboties tikai profesionāļi. Tāpēc varat būt drošs, ka sagrāmatot ieņēmumus un izdevumus garantē jebkurš grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs.

Kas var palīdzēt saprast kurā virzienā lūkoties, ko vajag tieši Jūsu uzņēmumam?

  • Sākotnēji jāsaprot, cik liels ir apstrādājamo datu apjoms. Pirmais rādītājs ir grāmatojamo dokumentu skaits – rēķini, pavadzīmes, čeki utml.
  • Vai ir nepieciešams pilns grāmatvedības/finanšu pārvaldības pakalpojums vai tikai atsevišķu uzdevumu nodošana ārpakalpojumā, piemēram, tikai darba algu uzskaite, iegrāmatoto datu apkopošana, lai sagatavotu pārskatus, deklarācijas, iesniegt deklarācijas u.c.
  • Kur tiks glabāti grāmatvedības dokumenti?
  • Vai ārpakalpojuma grāmatvedis pārstāvēs uzņēmumu valsts iestādēs vai to darīs uzņēmums patstāvīgi?
  • Kāda ir grāmatvedības pakalpojuma sniedzēja pieredze apkalpojot konkrētās nozares uzņēmums?
  • Varbūt uzņēmumam ir nepieciešamas tikai konsultācijas grāmatvedības un konsultācijas nodokļu jomā.

Tie ir biežāk sastopamie argumenti un jautājumi, par kuriem runā uzņēmēji izvēloties grāmatvedības pakalpojuma sniedzēju. Bez šiem ir arī citi, specifiskāki jautājumi, uz kuriem vajadzīgas atbildes. Tāpēc precīzāk informāciju var iegūt sazinoties un uzdodot tos pa telefonu vai e-pastā.

Ar mūsu cenrādi varat iepazīties šeit: “Grāmatvedības pakalpojumi”. Pakalpojuma plašo vajadzību un iespēju dēļ par galīgo cenu parasti vienojamies , kad ir skaidrs darba apjoms. Tāpēc, ja interesē grāmatvedības pakalpojumi, aicinām zvanīt pa telefonu 📞28662328 vai rakstīt e-pastā gramatvede@ilgak.lv , vai aizpildīt kontaktformu tepat mājaslapā un noskaidrot cik maksās grāmatvedis Jūsu uzņēmumam.

Call Now ButtonPieteikties konsultācijai