Kāpēc ir izdevīgi sadarboties ar mums

Ko Jūs iegūsiet izmantojot mūsu grāmatvedības pakalpojumus?

Kārtība dokumentos
Jūs iegūsiet sakārtotu grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Jums atliek tikai piegādāt mums grāmatvedības dokumentus, un pārējo paveicam mēs. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti.
Ietaupīts laiks un lielāka efektivitāte
Mēs uzņemamies visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu jūsu uzņēmumā. Tostarp pārstāvam uzņēmumu Valsts ieņēmumu dienestā un citās valsts un pašvaldības institūcijās. Palīdzam atrast piemērotākos risinājumus nodokļu optimizācijai.
Mazākas uzņēmuma izmaksas
Ikmēneša apkalpošanas maksa ir zemāka par kvalificēta grāmatveža mēneša algu. Turklāt mēs • nodrošinām grāmatvedības datorprogrammas iegādi un uzturēšanu • sedzam grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināšanas un citas ar grāmatvedību saistītas izmaksas.

JUMS IR JAUTĀJUMI?

MUMS IR ATBILDES. 

Meklējat risinājumu? Pajautājiet mūsu GRĀMATVEDIM!

Mainīgā biznesa vide arvien rada jaunus izaicinājumus un iespējas. Ja rodas šaubas par kādu uzskaites vai aprēķinu jautājumu, droši nāciet pie mums un saņemiet Jums nepieciešamo informāciju. Ātrāk un lētāk ir pajautāt zinošam speciālistam – mūsu grāmatvedim un pasargāt sevi no soda naudas maksāšanas un laika šķiešanas kļūdu labošanai.

Esam atbalsts Jūsu biznesam

Mēs ietaupām Jūsu laiku, jo veicam darbus, kas nav saistīti ar Jūsu uzņēmuma pamatdarbību, līdz ar to Jums ir vairāk iespēju biznesa attīstīšanai.

Grāmatvedības pakalpojumi

Veicam klienta grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Risinām visus klienta jautājumus, kas ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļiem.

Konsultācijas

Konsultējam grāmatvedības un nodokļu jomā. Ja māc šaubas par grāmatvedības uzskaites vai nodokļu jautājumu, mēs palīdzēsim izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu.

Audits

Ārējā audita, ko veic neatkarīgi auditori, galvenā priekšrocība ir objektivitāte. Audita laikā izvērtējam finansiāli saimnieciskās darbības stāvokli un uzņēmuma gada finanšu pārskatu pareizību.

Juridiskie pakalpojumi

Sniedzam juridisko palīdzību, tostarp saistībā ar līgumu sastādīšanu, uzņēmumu dibināšanu un grozījumu veikšanu dibināšanas dokumentos, kā arī citus juridiskus pakalpojumus.

Esam uzticams sadarbības partneris

Par mūsu klientiem sevi sauc vairāk nekā 100 uzņēmumu, kas darbojas dažādās nozarēs. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug.

Mūsu pieredze aptver praktiski visas nozares. Starp mūsu klientiem ir sabiedriskās ēdināšanas un mazumtirdzniecības uzņēmumi, nekustamo īpašumu apsaimniekotāji, finanšu uzņēmumi, kokmateriālu ražošanas un celtniecības kompānijas.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, uzskatāmību un savlaicīgumu, kā arī visu ar uzņēmuma grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu.  Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti un darbības rezultātā nav iestājies neviens apdrošināšanas gadījums.

Vajadzīgs grāmatvedis?

Mūsu grāmatveži ir profesionāli un zinoši. Mums ir svarīgi, lai grāmatvedība ir atbalsts Jūsu biznesa attīstībai.

Apkalpošanas maksa par pirmo mēnesi 0.00 EUR,

ja tiek noslēgts līgums par grāmatvedības apkalpošanu.

Pieteikties konsultācijai