Kāpēc sadarboties ar mums?

Ko iegūst klienti, izmantojot mūsu grāmatvedības pakalpojumus?

Kārtība dokumentos

Sakārtota grāmatvedības uzskaite atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.
Jūs piegādājat mums grāmatvedības dokumentus, un pārējo paveicam mēs. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti.

Ietaupīts laiks un lielāka efektivitāte

Uzņemamies visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu klienta uzņēmumā. Tostarp pārstāvam uzņēmumu Valsts ieņēmumu dienestā un citās valsts un pašvaldības institūcijās. Palīdzam rast risinājumus nodokļu optimizācijai.

Mazākas uzņēmuma izmaksas

Ikmēneša apkalpošanas maksa ir zemāka par kvalificēta grāmatveža mēneša algu un sociālajiem maksājumiem. Jūs ietaupāt uz  • grāmatvedības datorprogrammas iegādi un uzturēšanu • grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināšanas un citas ar grāmatvedību saistītām izmaksām.

Jums ir jautājumi?
Mums ir atbildes. 

Mainīgā biznesa vide nepārtraukti rada jaunus izaicinājumus un iespējas.
Ātrāk un lētāk ir pajautāt zinošam speciālistam – mūsu grāmatvedim un pasargāt sevi no soda naudas maksāšanas un laika šķiešanas kļūdu labošanai.

Esam atbalsts Jūsu biznesam

Mēs ietaupām Jūsu laiku, jo veicam darbu, kas nav saistīts ar Jūsu uzņēmuma pamatdarbību, - Jums ir vairāk laika biznesa attīstīšanai.

Grāmatvedības pakalpojumi

Veicam klienta grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Risinām visus klienta jautājumus, kas ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļiem.

Konsultācijas

Konsultējam grāmatvedības un nodokļu jomā. Ja māc šaubas par grāmatvedības uzskaites vai nodokļu jautājumu, mēs palīdzēsim izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu.

Audits

Ārējā audita, ko veic neatkarīgi auditori, galvenā priekšrocība ir objektivitāte. Audita laikā izvērtējam finansiāli saimnieciskās darbības stāvokli un uzņēmuma gada finanšu pārskatu pareizību.

Juridiskie pakalpojumi

Sniedzam juridisko palīdzību, tostarp saistībā ar līgumu sastādīšanu, uzņēmumu dibināšanu un grozījumu veikšanu dibināšanas dokumentos, kā arī citus juridiskus pakalpojumus.

Apkalpošanas maksa par pirmo mēnesi 0,00 EUR

ja noslēgsim līgumu par grāmatvedības apkalpošanu.

Vajadzīgs grāmatvedis?

Zvani 📞 28662328 vai raksti 📧 gramatvede@ilgak.lv un uzzini kā kļūt par mūsu klientu. Saņem profesionālu atbalstu sava biznesa attīstībai.

Esam pieredzējis, zinošs un uzticams partneris

Par mūsu klientiem sevi sauc vairāk nekā 100 uzņēmumu, kas darbojas dažādās nozarēs. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug.

Mūsu pieredze aptver praktiski visas nozares. Starp mūsu klientiem ir sabiedriskās ēdināšanas un mazumtirdzniecības uzņēmumi, nekustamo īpašumu apsaimniekotāji, finanšu uzņēmumi, kokmateriālu ražošanas un celtniecības kompānijas.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, uzskatāmību un savlaicīgumu, kā arī visu ar uzņēmuma grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu.  Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti un darbības rezultātā nav iestājies neviens apdrošināšanas gadījums.

Pieteikties konsultācijai